Stk Kamu ve Dış İlişkiler Komisyonu

Hedefi, derneğimizin kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, elçilikler nezdinde ve uluslararası alanda tüm ilişkilerini geliştirmek ve yürütmektir. Komisyon kamu kurumları, ilgili sivil toplum kuruluşları ve uluslararası her düzeyde yürütülecek çalışmayı organize eder.

Ali Güvenç Kiraz
Koordinatör
AGK Hukuk Bürosu

Eş BaşkanlarSTK İlişkileri Komitesi
Özer Edem
Eş Başkan
ENTAS Ticaret A.Ş
Özgün Türközer
Eş Başkan
Türközer Hukuk Bürosu

Gerçekleştirdiğimiz ve Planladığımız Projeler

10.08.2016

Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Sn. Adnan Yıldırım'ı ziyaret

Anıtkabir ziyaretimiz sonrasında ise Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Sn. Adnan Yıldırım'ı makamında ziyaret ettik. Kendisi ile ülke ekonomisinde ortak çalışma alanlarımızı ve ülke gündemini konuştuk.
10.08.2016

Anıtkabir Ziyareti

GYİAD olarak 10 Ağustos 2016 tarihinde Büyük Önderimiz Atatürk'ü Anıtkabir'de ziyaret ettik. Mozoleye çelenk koyduk, anı defterini imzaladık ve Toplumsal Uzlaşı Hareketi projemizi Atatürk'ün huzurunda tarihe kaydettik.
16.02.2016

STK İlişkileri Komitesi / İran'da Ticari Yatırımlar - 16 Şubat 2016

STK İlişkileri Komitesi tarafından düzenlenen panelde İran'da Ticari Yatırımlar panelimizde ambargoların ağır yükünün hafiflemeye başlaması, yatırımlar ve iş fırsatları tüm detaylarıyla ve farklı boyutlarıyla değerlendirildi.
07.01.2016

STK İlişkileri Komitesi / GYİAD Güneş Enerjisi Paneli - 07 Ocak 2015

GYİAD'ın, Solarbaba Türkiye Güneş Enerjisi Platformu işbirliği ile düzenlediği Güneş Enerjisi Paneli’nde başta Türkiye’nin güneş enerjisi sektörü olmak üzere, mevzuatın durumu ve finansal destekler tartışıldı.