Üye İlişkileri Komitesi / Büyük Networking Buluşması - 25 Mayıs 2016

Üye İlişkileri Komitesi olarak sizlerle yapmış olduğumuz görüşmeler ve anket sonuçları incelendiğinde, GYİAD’dan öncelikli beklentilerimiz arasında üyeler arası ticari ilişkilerin kurulması ve sosyal aktiviteler ön plana çıkmaktadır.

Bu kapsamda üyeler arası ticari ilişkilerin geliştirilmesi adına BnB’ye Büyük Networking Toplantısı'nda buluştuk.

GYİAD Üyelerimiz, Eski Başkanlarımız, Kurucularımız ve Fahri Üyelerimizi kapsayan bu etkinliği 25 Mayıs 2016 tarihinde Hilton İstanbul otelinde kahvaltılı olarak gerçekleştirdik.

Üyelerimizin profil incelemesi sonrasında belirlenen Sanayi, Finans, Gıda, İnşaat, Gayrimenkul, Enerji, Lojistik, Sağlık, Teknoloji, Telekom, Danışmanlık, Hukuk masalarında tanışma ve networking fırsatı elde edildi.


Her sektör için en fazla 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve her masada sabit iki değerli moderatör bulundu. Moderatörler geçmiş dönem başkanlarımız, kurucu üyelerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Komite Eş Başkanlarımız arasından belirlendi. Bugüne kadar geçmiş dönem başkanlarımızdan Önder Eren, Şerif Kaynar, Hakan Özkaraman, Pınar Eczacıbaşı ve kurucu üyemiz Ceylan Pirinççioğlu etkinliğimize katılmışlardır.

Her katılımcı iki farklı seansta, önceden seçmiş olduğu iki farklı sektör masasında 45’ar dakikalık sürelerde yer aldı ve ardından son seansta serbest networking bölümüne geçildi. 

Etkinliğimize, üyelerimizden Yusuf Azoz’un CEO’su olduğu Kariyer.net firması “İçerik Destekçisi”olmuştur. Bu kapsamda Türkiye geneli istihdam raporları hakkında genel bilgilendirmenin tüm katılımcılara fayda sağladığını düşünüyoruz. Ayrıca her masada bulunan Kariyer.net yetkilileri, ilgili sektörler hakkında detaylı istihdam bilgilerini de paylaştı.

Tarih : 25 Mayıs 2016 Çarşamba 
Saat : 08:30 
Yer : Hilton İstanbul Bosphorus Hotel

Saygılarımızla, 

Eda Ergene & Fuat Pamukçu 

Üye İlişkileri Komitesi Eş Başkanları