Etkinlikler

05.07.2018

GYİAD Gelişim Sohbetleri - STK ve Sosyal Girişimcilik

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim tarafından düzenlenen, “STK ve Sosyal Girişimcilik ” etkinliği 05 Temmuz 2018 tarihinde Apa Nef binasında gerçekleştirildi. Konuk konuşmacımız Sivil Toplum Gönüllüsü Sayın İbrahim Betil, üyelerimiz ve misafirlerimiz ile bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

 

17.04.2018

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim Konuklu Sohbet Kahvaltısı

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim tarafından düzenlenen, “Gelişim Sohbet Kahvaltısı” etkinliği 17 Nisan 2018 tarihinde Qubbe Gayrettepe’de gerçekleştirildi.
08.03.2018

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim Sohbet Kahvaltısı Konuğumuz Turkven CEO'su Seymur Tarı

GYİAD Girişimcilik & Gelişim tarafından düzenlenen "GYİAD Girişimcilik ve Gelişim Sohbet Kahvaltısı" etkinliği 08 Mart 2018 tarihinde TURKVEN genel merkezinde gerçekleştirildi.

TURKVEN CEO’su Seymur Tarı’nın bilgi ve tecrübelerini aktardığı etkinlikte, kendisinin girişimcilik ve başarı hikayesini dinledik.

10.02.2018

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim Sohbet Kahvaltısı

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim tarafından düzenlenen, “Sohbet Kahvaltısı” etkinliği 10 Şubat 2018 tarihinde Life Park İzoletta’ta gerçekleştirildi. Temiz Beslenme Uzmanı Sayın Ayşe Tolga ve Habit Beslenme paketler firması kurucusu Sayın İlker Cağlayan konuşmacı olarak yer aldılar. GYİAD üyelerimiz ve misafirlerimiz ile bilgi ve tecrübelerini paylaştılar.

 
16.11.2017

Global Girişimcilik Haftası Kapsamında Kadın Girişimcilik Panelimiz 

Global Girişimcilik Haftası kapsamında, 16 Kasım 2017 tarihinde “Arya, TurkishWIN, Binyaprak, Endeavor, GYİAD, Impact Hub ve Kagider” işbirliği ile düzenlenen ortak panelde, GYİAD'ı temsilen COSMED markası kurucusu Sn. Deren Öztürk konuşmacı olarak yer aldı. Söz konusu panelde Kadın girişimciler girişimcilik hikayelerini paylaştılar. Panelin sonunda, ‘Speed Networking’ düzenlendi.
19.10.2017

GYİAD Girişimcilik ve Gelişim Sohbet Kahvaltısı Konuğumuz Dominos Pizza CEO'su Aslan Saranga

GYİAD Girişimcilik & Gelişim tarafından düzenlenen "GYİAD Girişimcilik ve Gelişim Sohbet Kahvaltısı" etkinliğimizi 19 Ekim 2017 tarihinde Qubbe Gayrettepe’de gerçekleştirdik.

Dominos Pizza CEO'su Sayın Aslan Saranga'nın bilgi ve tecrübelerini aktardığı etkinliğimizde, kendisinin girişimcilik ve başarı hikayesini dinledik.

20.02.2017

CHP Milletvekili & 26. Dönem Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ve CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse Çalışma Toplantısı

20 Şubat 2017 tarihinde TBMM Başkanvekili ve CHP Istanbul Milletvekili Sayın Akif Hamzaçebi ve CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Sayın Fatma Köse’nin katılımı ile Yeni Anayasa ve Referandum konusunun tartışılıp değerlendirildiği çalışma toplantısını üyelerimizin katılımı ile birlikte Qubbe İstanbul’da gerçekleştirdik.
14.01.2017

Hasan Aslanoba, Cankut Durgun ve Güçlü Gökozan Girişimcilik Sohbetleri Kahvaltısı konuklarımız

Girişimcilik Toplantıları Komitemizin düzenlediği Konuklu "Girişimcilik Sohbetleri Kahvaltısı" etkinliğimizi 14 Ocak 2017 Cumartesi günü Qubbe İstanbul’da gerçekleştirdik.

Değerli konuşmacıların yer aldığı önemli bilgi ve tecrübelerin aktarıldığı Etkinliğimizde, Aslanoba Grubu Başkanı Sayın Hasan Aslanoba, Aslanoba Capital’in kurucu ortağı Sayın Cankut Durgun ve Aslanoba Capital’in yatırımı BuldumBuldum kurucusu ve Genel Müdürü Sayın Güçlü Gökozan’ın girşimcilik hikayelerini dinledik.

16.11.2016

Global Girişimcilik Haftasında GYİAD olarak Girişimci Kadınları Ağırlıyoruz

16 Kasım 2016 tarihinde Maslak Qubbe'de düzenlediğimiz etkinliğimizde Av. Feyza Altun, armut.com'un Kurucusu Başak Taşpınar Değim ve Girl Geek Dinners Istanbul’un & evmanya.com’un kurucusu Aslı Yaşasın Öztap’in ilham verici girişimcilik hikayelerini dinledik.
25.08.2016

Girişimcilik Sohbet Kahvaltıları: Sosyal Girişimciler ve Toplumsal Dönüşüm

Tarih: 25.08.2016  Saat:08:00  Yer: Qubbe İstanbul 

Girişimcilik Toplantıları Komitesi olarak değerli konuklarımızı ağırlayacağımız "Sosyal Girişimciler ve Toplumsal Dönüşüm" konulu Kahvaltı Sohbetleri etkinliğimizi 25 Ağustos Perşembe günü gerçekleştireceğiz.