GYİAD Dijital Dönüşüm Konferansı

26.10.2018
GYİAD Dijital Çalışma Grubu liderliğinde Başarı Dijital Dönüşüm’de Konferansı 26 Ekim 2018 Tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta düzenlendi.

Çok değerli konuşmacıların yer aldığı etkinlikte dijital dönüşümün nedenleri, aile şirketleri ve kobilerde dijital dönüşümün nasıl olması gerektiği konuşuldu. Sektörden dijital dönüşüm örneklerinin de aktarıldığı konferansta, dijitalleşmenin Türkiye için önemine de değinildi.

Diğer Fotoğraflar için Tıklayınız


gyiad


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ GYİAD Dijital Dönüşüm Konferansı
GYİAD Dijital Konferansı “Başarı Dijital Dönüşümde” konusuyla 26 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 16:00 saatleri arasında Swissotel The Bosphorus'da düzenlenecektir.
 
Konferansımız üç panelden oluşacak olup, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Bilgi Bulaştırıcısı ve Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci, AG Anadolu Grubu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ali Yazıcı, Türk Telekom CEO’su Paul Doany, Hugo Boss Tekstil Sanayi Kurumsal Projeler Müdürü Döndü Ünal Haktar, ETS Turizm Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü, İnventram A.Ş. Genel Müdürü Cem Soysal, Toksöz Grup Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Yönetici Danışmanı Yaprak Metin, Siemens Türkiye Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi Derya İren, ana sponsorumuz PwC’den Startupboothcamp CEO'su Ruud Hendriks ile PwC Experience Center Kıdemli Uzman Naveen Srivatsav gibi konuşmacıların yanısıra PwC Aile Şirketi Hizmetleri Lideri Burcu Canpolat ve Fortune Dergisi Teknoloji Editörü Kerem Özdemir de moderatör olarak yer alacaktır.

Dijital Dönüşüm Konferansı
Dijital dönüşüm sürecine katkılar sağlamış pek çok konuşmacının yer alacağı bu konferans ile güçlü GYİAD markasına yakışır şekilde geniş katılımlı ve sizlere fayda sağlayacak bir etkinlik hedefliyoruz.
 
Bilet fiyatlarımız GYİAD üyelerine 500 TL diğer katılımcılar için 650 TL olup, bilet fiyatına gün içindeki tüm paneller, kahvaltı, öğle yemeği ve ağırlamalar dahil olacaktır.

Sponsorluk Dosyası İçin Tıklayınız

Konferansımız ile ilgilenebilecek olan çevrenize söz konusu emailimizi iletmenizi önemle rica ederiz. 

Katılım kaydınızı http://www.gyiadkonferans.com/  web sitemizden yapabilir veya GYİAD Merkez’e (yelizarca@gyiad.org.tr /0 212 356 94 06-07) iletmenizi rica ediyoruz.
 
Dernek Hesap Bilgileri 
Denizbank / Nispetiye Şube / Genç Yönetici ve İşadamları Derneği Hesabı
Şube Kodu: 1755 
Hesap No: 60104036-351 TL
IBAN No TL : TR64 0013 4000 0601 0403 6000 01

Saygılarımla,

Fuat Pamukçu
Başkan Yardımcısı ve Dijital Çalışma Grubu Başkanı
GYİAD