Üyelerimizden Haberler

15.11.2017

Kadoil, LPG sektöründe KadoGAZ markası ile büyüyor / Yasin kadooğlu

Akaryakıt sektöründeki bayi sayısını arttırmaya devam eden Kadoil büyüme performansını otogaz markası KadoGaz ile LPG sektöründe sürdürmeye devam ediyor.
01.11.2017

Ispartakule bölgesine Banu Evleri ile değer katıyoruz / Haluk Hasanoğlu

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, eğitim ve iş hayatı dahil olmak üzere sürekli olarak araştıran ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahip olduğunu söyleyerek, “Genç yöneticilere verebilecek en önemli tavsiyem; sürekli araştırıp, Ar-Ge’ye çok önem vermeleri, teknolojiden uzak kalmayarak dünyadaki ve ülkemizdeki yenilikleri takip edip, kendilerini geliştirmeleri” diyor.
01.11.2017

Bitcoin’den zengin oldular ! İşte müthiş servetleri / Sam Onat Yılmaz

Sam Onat Yılmaz, BitAngels’in kurucu ortağı. Bitcoin ve kripto para ekosistemi üzerine yaptığı çalışmalarla tanınıyor. DApps (Decentralized Applications Fund) şirketinde yönetici olarak görev yapmakta.
24.10.2017

2 Günde 474 Konut Sattı / Erden Timur

Timur Holding'in bünyesinde yer alan gayrimenkul markası Nef, yeni konut projesindeki satış hızı ile dikkat çekti.
12.10.2017

En İyi Şekilde Ağırladılar / Gülden Güral

Ak Parti'nin 2. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 6-7-8 Ekim tarihleri arasında herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlandı.
02.10.2017

ACE of M.I.C.E. Awards Beyin Fırtınası Toplantısı Başarıyla Gerçekleşti / Erdem İpekçi

ACE of M.I.C.E. Awards 2018'in jüri üyeleri ve etkinlik firmaları aday adaylarının katılım gösterdiği ACE of M.I.C.E. Awards Beyin Fırtınası Toplantısı, Life Park İzoletta'da gerçekleştirildi.
02.10.2017

DENAR Şirketler Grubu’dan Tarihi Beyoğlu Sinemasına Destek

Beyoğlu Sineması’nın 30 yıllık salonu, DENAR Şirketler Grubu ve Midwood’un desteğiyle üç hafta kadar kısa bir sürede yenilendi. Kafe ve fuaye alanında belli tadilat ve tamiratlar yapılarak, sinema tertemiz, taptaze bir çehreye kavuştu.
02.10.2017

Saç / Türkan Sezer

Sağlıklı bir saçın özellikleri nelerdir? Hangi durumlarda saçlı deride problemler olur?
27.09.2017

"MTV'deki yüzde 40'lık artış aile bütçesine ciddi maliyet oluşturur" / Numan Emre Ergin

MAZARS Denge İstanbul Vergi Ortağı Dr. Numan Emre Ergin, Maliye Bakanı Nacı Ağbal'ın, Yeni Orta Vadeli Programın tanıtıldığı basın toplantısında yaptığı açıklamalara ilişkin "Bu vergi artışlarının önemli ekonomik etkileri olacaktır. Bankalara uygulanan kurumlar vergisi oranı artışı bankaların kar marjını düşüreceğinden hem reel kesime hem de banka müşterisi gerçek kişilere bir şekilde yansıyacaktır.
13.09.2017

İzaha davet 1 Eylül'de başladı, ama... / Numan Emre Ergin

Vergi Usul Kanunu’nun (VUK) mülga 370’inci maddesi, 9/8/2016 tarihli ve 29796 sayılı Resmî Gazete’de (RG) yayımlanan 6728 sayılı Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile “İzaha Davet” başlığı altında yeniden düzenlenmiş ve vergi sistemimize yeni bir müessese olarak “İzaha Davet” girmiştir.