Üyelerimizden Haberler

14.07.2018

KADOİL, Bayilerini Mercek Altına Aldı / Yasin Kadooğlu

Kadoil, bayilerini mercek altına aldı KADOİL, bayilerinin değerlendirilmesine yönelik bölge müdürlerinin katılımıyla genel merkez binasında bayi değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Kadoil bölge müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıya Kadoil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Kadooğlu da kaühm gösterdi.
10.07.2018

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Yolunda Ortaklık Süreçleri / Moral & Partners

Aile şirketlerinin kurumsallaşma yolunda ortaklık süreçlerine odaklanan yazı dizisinin ilki; kurumsal yönetimin önemi ve kurumsallaşma aşamasında aile şirketlerini bekleyen esaslı adımlardan bahsetmektedir.
07.07.2018

Artan yabancı yatırımcının etkisiyle şirket birleşme ve satın alma (M&A) işlemleri hareketlendi / Kerim Kotan

Şirket birleşmeleri ve satın almaları (Mergers &Acquisitions - M&A) danışmanlığı konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden Kerim Kotan, yabancı yatırımcının Türkiye’ye olan ilgisinin kesintisiz devam ettiğini belirtti. 2018 yılının başından bu yana, bazıları henüz kapanmamış olsa da halihazırda açıklanmış bulunan 8 milyar ABD Doları büyüklüğünde M&A işlemi olduğuna dikkat çeken Kotan, 2018 yılındaki M&A toplamının 2017’nin üzerine çıkarak 11-12 milyar ABD Doları aralığında tamamlanmasının öngörülebileceğini söyledi.
06.07.2018

8 Milyar $'lık Yatırım Akını / Kerim Kotan

Pragma Kurumsal Finansman Yonetici Direktörü Kerim Kotan, yabancı yatırımcının Türkiye'ye olan ilgisinin kesintisiz devam ettiğini belirterek, 2018 yılının başından bu yana, bazıları henüz kapanmamış olsa da halihazırda açıklanmış bulunan 8 milyar dolar büyüklüğünfe şirket birleşme ve satın alma hacmi işlemi olduğunu kaydetti.
01.05.2018

Siber Saldırılarda Başarıya Giden Yol / Moral & Partners

Son zamanların popüler konularından olan siber güvenlik, günden güne önemini artırmakta ve hatta fiziksel güvenlikten çok daha önemli bir hale gelmektedir. Siber güvenliğe ilişkin gelişmekte olan bir farkındalık olmasına rağmen, siber saldırılar günden güne artmakta ve şaşırtıcı derecede büyük zararlara yol açmaktadır. Dünya Executive de yayınlanan makalede yakın zamanda gerçekleşmiş bir dava örneğinden yola çıkarak yapılması gerekenler ve şüpheli epostalara ilişkin olarak alınması gereken önlemlerden kısaca bahsedilmektedir
01.05.2018

Amacımız Cilt Yaşının Normal Takvim Yaşına Göre Biraz Geriden Seyrede Bilmesini Sağlamak / Türkan Sezer

Este Sense Dermatoloji Kliniği kurucusu ve medikal direktörü Türkan Sezer, Medikal estetik ve plastik cerrahi alanındaki verdikleri hizmetleri Klass'a anlattı.
15.04.2018

Altın güçlenmeyi sürdürüyor / Egemen kaya

Altın hem jeopolitik risklerden hem de kurdaki artıştan güç alıyor.
11.042018

AB iş dünyasının Oscar'ını Nef aldı / Erden Timur

NEF; iş dünyasının Oscar'ı olarak kabul edilen ve Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden olan Londra merkezli European Business Awards tarafından 'Sosyal Sorumluluk ve Çevre Bilinci' kategorisinde ödüle layık görüldü. İş dünyası liderleri, akademisyenler ve devlet adamları tarafından desteklenen ödüller, 23 Mayıs gecesi Varşova'da gerçekleştirilecek özel bir törenle sahiplerini bulacak.
10.04.2018

Kadoil 2018 Yılında Hız Kesmiyor / Yasin Kadooğlu

Kadoil, 2018 yılının ilk 'Satış Gücü' toplantısını 24 Şubat Cumartesi günü Crovvne Plaza İstanbul'da ülke genelinde hizmet veren 15 bölge müdürünün katılımıyla gerçekleştirdi.
09.04.2018

NG Grubu'na Maliye Bakanlığı'ndan Teşekkür Belgesi / Gülden Güral

Kütahya Kurumlar Vergisinde 2017 yılında en yüksek beyanda bulunan ilk 5 mükellef arasında 3 şirketi bulunan NG grubuna, Maliye Bakanlığı tarafından teşekkür belgesi verildi.