Sn. Demir Aytaç'ı İKİNCİ "PUZZLE"IN VAR MI? konulu konferansta ağırlıyoruz

23.02.2015

TARİH : 23.02.2015  SAAT : 18:30  YER : Avantgarde Otel - Zincirlikuyu

 

Kişisel Gelişim ve Liderlik komisyonu olarak yeni dönem etkinliklerinin ilkinde Migros İK ve Endüstri İlişkilerinden Sorumlu GMY Sn. Demir Aytaç'ı ağırlıyoruz.

Sn. Demir Aytaç

Demir bey "İKİNCİ PUZZLE"IN VAR MI? sunumuyla olaylara değişik açıdan bakabilmenin ve farklı deneyimlere sahip olmanın yolunu bizlerle paylaşacak. Ayrıca "İş Etiketi" konusunda da paylaşımda bulunacak.

Birçok zirvede büyük beğeni toplayan ve ilgi gören bu konferansı değerli üyelerimizin kaçırmamasını öneriyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Burcu Akdarı Toprak                            Selin Bahar & Hakan Bayülgen
Yönetim Kurulu Başkanı                       Kişisel Gelişim ve Liderlik Komisyonu Eş Başkanları

Tarih : 23 Şubat 2015, Pazartesi
Saat  : 18:30
Yer    : Avantgarde Otel / Zincirlikuyu
LCV   : GYİAD Merkez / 0212 356 94 06-07  
   
Ücret   : GYİAD üyelerine 50 TL / Üye olmayan davetlilere 75 TL
Banka  : Garanti Bankası / Mecidiyeköy Ticari Şube – GYİAD Hesabı
IBAN    : TR16 0006 2000 1190 0006 2975 63  

ÖZGEÇMİŞ:

Migros, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Demir Aytaç, lisans eğitimini Illinois Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini aynı üniversitede Sosyal Bilimler Fakültesi'nde tamamladı.

İş hayatına 1982 yılında Anadolu Endüstri Holding ile adım atan Aytaç, 1991-1995 yıllarında Tifdruk – Alphagraphics bünyesinde görev aldı. 1995-2003 arasında sırasıyla KAV Ambalaj ve Düzey Pazarlama'da Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür olarak çalıştı.

Migros kariyerine 2004'te Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak başlayan Aytaç, 2008'den bu yana İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

SUNUM KONUSU:

İKİNCİ "PUZZLE"IN VAR MI?

Olaylara değişik açıdan bakabilmenin ve farklı deneyimlere sahip olmanın yolu.
Aldığımız eğitim, seçtiğimiz meslek, alışılagelmiş günlük işlerimiz-yıllardır değişmeyen ilk "puzzle"ımız... Her bir parçasını ezbere bildiğimiz; bazen sorgulamadan, belki de "otomatiğe bağlayarak" yerine getirdiğimiz görevlerimiz...

Daha yaratıcı ve yapıcı bireyler olmak aslında hiç zor değil. Hayattaki ilk "puzzle"ımıza ikinciyi ekleyerek iş hayatında başarıyı yakalamak, yaşam kalitemizi yükseltmek, kendimize ve çalıştığımız şirketlere katma değer sağlamak mümkün.

İkinci "puzzle"ınız var mı? İkinci "puzzle"ı nasıl yaratacağız? İş dinamiklerini değiştirecek, hepimize ışık tutacak bir oturum...