Girişimcilik Sohbet Kahvaltıları: Sosyal Girişimciler ve Toplumsal Dönüşüm

25.08.2016

Girişimcilik Toplantıları Komitemizin, Ashoka Vakfı işbirliği ile düzenlediği "Sosyal Girişimciler ve Toplumsal Dönüşüm" konulu Kahvaltı Sohbetleri etkinliğimizi 25 Ağustos Perşembe günü Girişimcilik Toplantıları Komitesi Eş Başkanımız Sayın Erdem İpekçi'nin ev sahipliğinde Qubbe İstanbul'da gerçekleştirdik.

Etkinliğimizde konuşmacı olarak Ashoka Vakfı Türkiye Temsilcisi Sn. Zeynep Meydanoğlu, AKUT Kurucusu - Ashoka Fellow'u ve Ashoka Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Nasuh Mahruki ve DEM Dernek Kurucusu, Ashoka Hızlan Farkyarat Fellow'u Sn. Damla İşeri'yi ağırladık.

Ashoka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Girişimcilik Toplantıları Komitesi olarak değerli konuklarımızı ağırlayacağımız "Sosyal Girişimciler ve Toplumsal Dönüşüm" konulu Kahvaltı Sohbetleri etkinliğimizi 25 Ağustos Perşembe günü gerçekleştireceğiz.

Etkinliğimizde Ashoka Vakfı Türkiye Temsilcisi Sn. Zeynep Meydanoğlu, AKUT Kurucusu - Ashoka Fellow'u ve Ashoka Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Nasuh Mahruki ve DEM Dernek Kurucusu, Ashoka Hızlan Farkyarat Fellow'u Sn. Damla İşeri konuklarımız olacaklar.

Siz değerli üyelerimizi, 25 Ağustos Perşembe günü 08:30'da Komite Eş Başkanımız Erdem İpekçi'nin ev sahipliği ve desteğiyle Qubbe İstanbul' da gerçekleştireceğimiz Girişimcilik Komisyonu kahvaltı sohbetleri toplantısına bekliyoruz.

Adres
Qubbe İstanbul / Maslak Steigenberger Hotel 26. kat

Program
08:00 - 08:50 Kayıt, Kahvaltı ve Kayıt Networking
09:00 - 10:30 Konuşmacıların Girişimcilik Hikayeleri
10:30 - 11:00 Soru - Cevap
11:00 Kapanış

Etkinlik üyelerimiz ve Üyelerimizin misafirleri için ücretsizdir. Diğer misafirlerimiz için ücret 125 TL'dir.

LCV
Katılım durumunuzu CRM sistemimiz üzerinden buradan veya GYİAD Merkez'i (Tel: 0 212 356 94 06-07) arayarak iletmenizi rica ediyoruz.

Banka Bilgileri
Garanti Bankası / Mecidiyeköy Ticari Şube / GYİAD Hesabı
Şube Kodu: 119 - Hesap No: 6297563
IBAN No TL: TR16 0006 2000 1190 0006 2975 63

Özge Yılmaz & Erdem İpekçi
Girişimcilik Toplantıları Komitesi Eş Başkanları

Sosyal Girişimcilik: Toplumsal Sorunlara Etkin Çözümler
İş dünyasının yüzünü değiştiren girişimciler gibi, sosyal girişimciler de toplumsal dönüşümün önemli araçlarıdır. Başkalarının göremediğini görerek yeni fırsatlar yaratırlar, sistemleri değiştirirler ve yeni yaklaşımlar bularak toplumun önemli sorunlarına çözüm getirirler. Ticari bir girişimcinin yeni sanayiler kurması gibi, sosyal girişimciler de toplumsal sorunlara yenilikçi çözümlerle yaklaşır ve bu çözümleri geniş ölçekte uygularlar.

Gelin sosyal girişimciliği dünyanın önde gelen sosyal girişimcilik ağlarından, bünyesindeki sosyal girişimciler arasında 2014 Nobel Barış Ödülü sahibi ve çocuk işçiliğine karşı hareket lideri Kailash Satyarthi, Vikipedi’nin kurucusu Jimmy Wales ve Adil Ticaret sertifikasyon sistemini başlatan Paul Rice gibi sosyal girişimciler bulunan Ashoka'nin Türkiye Temsilcisi Zeynep Meydanoğlu, Türkiye'nin önde gelen sosyal girişimcilerinden Nasuh Mahruki ve ülkenin en ilham verici genç sosyal girişimcilerinden Damla İşeri ile konuşalım.

Oubbe İstanbul
Istanbul manzarasına hakim, şehrin en özel konsept mekanlarından biri olan Qubbe, özel davetlerinize ve kurumsal etkinliklerinize ev sahipliği yapmak için tasarlandı.

Farklı konsept ve salon düzenlemeleriyle özel günlerde nişan, kına gecesi ,düğün gibi kişisel davetlerin ve kurumsal bir çok etkinliğin gerçekleştiği Qubbe; incelikli dekorasyonu ,neo oryantal tasarımı ve şık atmosferiyle bir çok özel partiye de ev sahipliği yapıyor.

Kasım 2010 yılından bu yana 1250 davete ev sahipliği yaparak, 125 bin kişinin hafızasında mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul ; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.Platin dergisi özel haberine göre; Dubaide yer alan 122. kattaki BurjElHalife, Bankok'taki 63. kat Sirocco, Yeni Zelanda 190 metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya'nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi . Ayrıca Air France'in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu.

Qubbe İstanbul Roof katı, lounge ve özel balkonuyla her gün 13.00 ve 01.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Şuana kadar 1000'in üzerinden davete ev sahipliği yapan Qubbe 150.000 kişinin üzerinde misafiri ağırladı. 2013 senesinde Sarıyer / Bahçeköy'de Qubbe Bahçe markası ile açık hava mekanını açarak Kır Düğünü ve davetlerinin tercih edilen en büyülü mekanı haline de geldi.

www.qubbeistanbul.com / 0212 285 1212

Qubbe İstanbul ulaşım bilgileri için tıklayınız.